tel. 509840838, 507373072

Dla kajakarzy indywidualnych, grup znajomych i rodzin polecamy usługi wypożyczalni. Wypożyczamy kajaki wraz z osprzętem, przewozimy je i odbieramy z wskazanych miejsc. Posiadamy samochody terenowe i kilka przyczep kajakowych ,w skład naszej floty wchodzą 3 busy w których możemy przewozić Wasze bagaże. Wypożyczamy sprzęt biwakowy. Posiadamy ponad trzydzieści sztuk polietylenowych kajaków dwuosobowych zapewniających użytkownikom komfort i bezpieczeństwo, idealnych zarówno na spływy kilkudniowe jak również jednodniowe.

Cennik

 • Kajak polietylenowy 2 osobowy + 2 wiosła, 2 kapoki – 50zł/dzień
 • Kajak polietylenowy jednoosobowy + wiosło, kapok – 40zł/dzień
 • Transport kajaków – 2 zł netto/km/samochód.(liczony od wyjazdu samochodu z bazy do jego powrótu)

Transport

3 busy w których możemy przewozić Wasze bagaże. Wypożyczamy sprzęt biwakowy. Posiadamy ponad trzydzieści sztuk polietylenowych kajaków dwuosobowych zapewniaj±cych użytkownikom komfort i bezpieczeństwo, idealnych zarówno na spływy kilkudniowe jak również jednodniowe.

Sprzęt

Kajaki RTM RANDO (22 sztuki) Kajak dwuosobowy polietylenowy „terenowy”” z przeznaczeniem na rzeki z przeszkodami (przenoski, kłody, kamienie, twarde dno). Trzon naszej floty. Jest wygodny i praktyczny również na kilkudniowe spływy. Przesuwne siedziska ułatwiaj± dostęp do przestrzeni bagażowej na dziobie i rufie.

Kajaki Roteko 2+1 EOLI 470 (4 sztuki) To rodzinna dwójka z siedzeniem dla dziecka w podstawowym wyposażeniu. Obszerny otwarty kokpit pozwala na wygodę, swobodny kontakt z dzieckiem, łatwy dostęp do ładunku a przy dobrej pogodzie możliwość opalania się 🙂 .

Kajaki Roteko TWIN (6 sztuk) Kolejny kajak dwuosobowy tym razem szybszy i zwrotniejszy. Szczególnie polecany na 2-4 dniowe spływy traperskie. Komfort wypoczynku umożliwiają łatwość w manewrowaniu i i utrzymaniu kursu. Wysoka burta utrudnia nabieranie wody dlatego daje swobodę w ciut odważniejszych wyprawach traperskich zapewniając większą ochronę transportowanemu ekwipunkowi.

Trzy przyczepy kajakowe, trzy busy i kilka samochodów terenowych pozwala nam być bardzo sprawnym logistycznie. Dowolnie skonfigurowane zestawy pozwalaj± nam na obsługę klientów w różnych lokalizacjach jednocześnie. Nasze samochody terenowe Land Rover Discovery nie ulękną się nawet najtrudniejszego terenu w celu zapewnienia zaplecza logistycznego kajakarzom na spływach wielodniowych.

!!!UWAGA – Prosimy o pomoc dla kierowcy przy załadunku i rozładunku kajaków z przyczepy!

Wynajem kajaków – ceny:

 • Kajak polietylenowy 2 osobowy + 2 wiosła, 2 kapoki – 50zł/dzień
 • Kajak polietylenowy jednoosobowy + wiosło, kapok – 40zł/dzień
 • Transport kajaków – 2 zł netto/km/samochód.(liczony od wyjazdu samochodu z bazy do jego powrotu)

Baza kajakowa

Baza kajakowa mieści się w Częstochowie przy ulicy Olsztyńskiej 113/117, tel. 343726621

Inne usługi – ceny:

 • Namiot iglo 2 os. – 10zł/dzień Namiot iglo 3 os. – 15zł/dzień
 • Worek kajkowy-wodoszczelny(30 litrów) – 20zł/spływ
 • Kuchenka turystyczna – 10zł/dzień (bez kartuszy)
 • Parking – 5zł/dzień/samochód
 • Transport bagaży (bus + kierowca)- 300zł/dzień